Hakkımızda

Şirket Profili


1999 yılında faaliyete başlamış olan firmamız, alanında uzman kadrosu ve güncel teknolojik imkanlarıyla sektörün önde gelen su arıtma servisi firmaları arasında yer almaktadır. Modern işletmecilik anlayışı içinde, hataları oluşmadan önleyerek, belirlenen özelliklerde, Pratik ve hızlı üretimi gerçekleştirip müşteriye zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın en temel prensibidir. Bu prensipler doğrultusunda, önümüze koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmek için; Kendimizi sürekli geliştirme anlayışı içinde, motivasyonumuzu her zaman en üst seviyede tutarak kalite standartlarımızdan ve prensiplerimizden ödün vermeden, piyasaya sunduğumuz güvenilir ürünlerle ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyetiyle, çevreye olan duyarlılığımızla, yılmadan çalışmanın en önemli görevimiz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.


Vizyon
Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip ederek ve uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef alarak, kısa zaman içerisinde Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.


Misyon
İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, herkese kendi mekanlarında ideal ve sağlıklı içme suyu üretebilecekleri, ileri teknoloji su arıtma makinelerini tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini arttırmak.


Temel İlkemiz
Tamamen kurumsal çözümler ile müşteri grubumuza satış ve teknik destek hizmeti sunmak.